• Zondag 23 februari 14:00 uur Meervogels'31 (zon)1 - Ilpendam (zon)1

    12 feb 2020
  • Zondag 23 februari Meervogels'31 (zon)1 - Ilpendam (zon)1

    Zondag 23 februari zal Ilpendam gaan voetballen in Akersloot bij kampioenskandidaat Meervogels'31. Een ervaren ploeg dat al jaren meedraait in de top van de 3e klasse en de stap wil maken naar de 2e klasse. In de thuiswedstrijd wist Ilpendam, Meervogels'31 te verassen en wonnen het thuisduel. Meervogels'31 zal dan ook revanche willen nemen en zeker de 3 punten in eigen huis te houden om mee te blijven strijden voor het kampioenschap. Het zal dus een zwaare klus worden voor Ilpendam om hier een goed resultaat weg te halen. De wedstrijd begint om 14:00 uur en uiteraard hopen wij dat er weer vele supporters, de mannen uit Ilpendam komen ondersteunen. Tot zondag!!!!