• Voorlopige Teamindeling seizoen 2022 / 2023

    17 jun 2022
  • Voorlopige Teamindeling SV Ilpendam seizoen 2022 – 2023

    Het betreft een voorlopige indeling. 

    In een aantal teams zijn het aantal spelers in het team erg krap of zelfs nog niet genoeg, in andere teams juist weer erg ruim. Daarom verwachten wij aan het begin van het nieuwe seizoen nog de nodige aanpassingen te moeten door voeren.  

    Dit betekend dat wij in de leeftijdsgroepen JO11, JO13,14 en 15 en in de MO13 nog wat nieuwe leden kunnen gebruiken. Kijk in jou netwerk (school, vriendjes/ vriendinnetjes, etc) of er nog iemand is die wil voetballen maar nu niet lid zijn van een club.
     
    Mocht je je naam niet terug kunnen vinden in de lijst stuur dan een mail naar: jeugdzaken@sv-ilpendam.nl

    Voor verdere op/ aanmerkingen vragen wij u een mail te sturen naar: jeugdzaken@sv-ilpendam.nl

    Wij wensen iedereen een fijne zomervakantie en hopelijk mogen we volgend jaar weer een normaal seizoen draaien met elkaar.

    De technische jeugdcommissie


    JO19 Selectie

    Bas Boekhout
    Boaz Buijsman
    Donavan Echteld
    Jaire Francois
    Delano Groen
    Mohammed Hamed Edris
    Jesper Huiberts
    Gijs Koot
    Phillipe Lacon
    Thijmen Ligthart
    Chris van der Meer
    Milan Meijs
    Lorenzo Mell
    Dyllan de Nijs
    Jaron van Ommen
    Enzo Paalman
    Mateo Pavic
    Thaam Roeleveld
    Rick Romijn
    Wesley van der Steen
    Olivier Stikkelorum
    Thije Veul
    Phedon Wortel
    Tycho Wortel
    Job Zeegers
    Duncan Zijlmans

    Wij gaan volgend seizoen 2 teams maken in de JO19/18. De indeling daarvan zal tot stand komen in de voorbereiding van het nieuwe seizoen.


    MO20-1

    Nikki Arens
    Julia Soederhuizen
    Maxime Geerlings
    Isabel Bosschieter
    Mijntje Geluk
    Fenna Vreedeveld
    Marit Tump
    Sanne Homan
    Megan Houtkoop
    Muriel van der Vliet
    Luna van der Velde
    Lisa Huitema
    Dalila el Gueriri
    Fien van Koolwijk
    Benthe de Boer
    Chantal Hopman
    Britt van Putten


    MO15-1

    Sam de Vries
    Valesca Rijcks
    Pegah Edixhoven
    Phileine van Maris
    Simone Jesterhoudt
    Nina van Vliet
    Fleur Kramer
    Sarah Klaver
    Chanel Meijer
    Lily Meijerdrees
    Evie Laurent
    Jaydey Halenbeek
    Lynn Heijtlager
    Nikki Heijtlager
    Frederike Bokhorst


    JO17 Selectie

    Sam Aukes
    Remi Berendse
    Jamie Bernard
    Lukas de Boer
    Thomas Bokhorst
    Stijn Griffiths
    Boas de Groot
    Dylan Muller
    Serhii Kushpinsky
    Julien Kranenburg
    Xenna Langenberg
    Ruben Ligthart
    Steijn van der Lee
    Joep Meierdrees
    Yerne van Ommen
    Tim van Seumeren
    Senjay Steen
    Julian Stoelinga
    Rogier Stoelinga
    Vince Terburg
    Rory Vet
    Milan Veul
    Neal Vos
    Jan Vreedeveld
    Fabian de Vries
    Jesse van Wel

    Wij gaan volgend seizoen 2 teams maken in de JO17/16. De indeling daarvan zal tot stand komen in de voorbereiding van het nieuwe seizoen.


    JO13 / 14 Selectie

    Mohannad Alhariri
    Jairo Altman
    Jeslyn Bernard
    Ryan de Boer
    Daniel Boorsma
    Dex ten Brink
    Yuri de Goede
    Sven de Groote
    Bram Hille
    Tygo Horbach
    Levi de Kleuver
    Morrisson Kok
    Max Kooiker
    Sem Kramer
    Sepp van der Leede
    Finn Loots
    Tijn Numan
    Kevin van Oorschot
    Steijn van der Pal
    Nolan Prins
    Jeffrey Radici
    Tim Schilder
    Roan Schram
    Kai Struik
    Lars Tump
    Khan Unlu
    Thijs Verberg
    Vince Visser
    Henk van Vuure
    Julian Wals
    Matthijs Wals
    James Wu
    Timo Zandstra

    Wij gaan volgend seizoen voor 2 of 3 teams maken in de JO13/14 leeftijdsgroepen. Dit is afhankelijk van evt nog nieuwe leden. De indeling daarvan zal tot stand komen in de voorbereiding van het nieuwe seizoen.

    MO13-1
    Doris ten Brink
    Zahra Buazam
    Kate Douma
    Elin Eikelboom
    Tess Focke
    Lois Hardebol
    Maud Klein
    Amel Mhedbi
    Merel Schuilenberg
    Lisa van Seumeren

    JO11-1

    1 Ben Wals
    2 Arlo Paalman
    3 Max Mul
    4 Boris Vis
    5 Joas Rikkers
    6 Kick de Graaf
    7 Teun Koolwijk
    8 Sacha Aniba
    9 Thijs vd Weiden
    10 Tijn de Graas
    11 Amir Ahmidouch
    12 Lloyd Morris Kramer
    13 Roni Hakim
    14 Finn van Kraalingen
    15 Joel Borghardt
    16 Nieuw Lid
    17 Nieuw Lid
    18 Nieuw Lid
    19 Nieuw Lid
    20 Nieuw Lid


    JO10-1

    1 Bram Wals
    2 Brice Warnars
    3 Roxy de Jonge
    4 Sem van der Meiden
    5 Elias Broekaart
    6 Eva van Vuure
    7 Valentin Mondria
    8 Rico Zwanenberg
    9 Sieuwe Vos


    JO9-1

    1 Jim Kramer
    2 Jack Oudhuis
    3 Mikay Nieuwenkamp
    4 Tobias Broekman
    5 Tim Hardebol
    6 Joakin Jesse Raaijen
    7 Mason Donk
    8 Daley Donk

    JO9-2

    1 Niek Oortwijn
    2 Odin Verdel
    3 Cosmo Hensel
    4 Stef Klein
    5 Joakim Meijer
    6 Boris Aniba
    7 Lodewijk de Boer
    8 Joe Smitsman

    JO8-1

    1 Janne Hoffmann
    2 Finn de Groote
    3 Maxim Mondria
    4 Neo Hensel
    5 Riemer Garretsen
    6 Jimmy Rek
    7 Mick Schilder
    8 Finn vd Meiden