• Voorlopige Indeling Bovenbouw Jeugd Seizoen 2020 2021

    19 jun 2020
  • Het betreft een voorlopige indeling. Dit houdt in dat er aan het begin van het seizoen nog wijzigingen kunnen plaats vinden.

     

     JO19-1 (11x11)
    3de Klasse

    1 Jari Dekker
    2 Rik Gaal
    3 Jorid Zechner
    4 Jonathan Bras
    5 Jizriel Francois
    6 Pierro Vavosotto
    7 Bram Boomkens
    8 Bernd Tump
    9 Tobias vd Vliet
    10 Dennis Bot
    11 Boaz Buijsman
    12 Sebastiaan Stalenhoef
    13 Christiaan Schuit
    14 Raphael de Geest
    15 Martijn Warnier
    16 Neville vd Ham

    Hoofd Trainer: Nick Peereboom
    Assistant Trainer: Gerlof vd Vliet
    Team Manager: Marco Dekker


    JO17-1 (11x11)
    3de Klasse
    1 Delano Groen
    2 Phillipe Lacon
    3 Chris vd Meer
    4 Wesley vd Steen
    5 Morris Vos
    6 Dyllan de Nijs
    7 Tim Kramer
    8 Thije Veul
    9 Jaron van Ommen
    10 Mateo Pavic
    11 Duncan Zijlmans
    12 Jesse Bennes
    13 Renzo Laffra
    14 Rick Romijn
    15 Thijmen Ligthart
    16 Jaire Francois

    Hoofd Trainer: Ivar vanOmmen
    Assistant Trainer: Rene vd Steen
    Team Manager: Vacature


    MO17-1 (11x11)
    2de Klasse

    1 Maxime Geerlings
    2 Fien van Koolwijk
    3 Esmee vd Meiden
    4 Tatum de Groot
    5 Megan Houtkoop
    6 Sanne Homan
    7 Nikki Arens
    8 Isabel Bosschieter
    9 Julia Soederhuizen
    10 Marit Tump
    11 Mila Grob
    12 Mijntje Geluk
    13 Esma Ergul
    14 Muriel vd Vliet
    15 Fenna Vreedeveld

    Hoofd Trainer: Joeri Bak
    Assistant Trainer: Vacature
    Team Manager: Vacature


    JO15-1 (11x11)                                               JO15-2 (11x11)
    1ste Klasse                                                        4de Klasse
    1 Dylan Muller                                                   1 Thijmen Wals
    2 Julian Stoelinga                                              2 Gijs Koot
    3 Rogier Stoelinga                                             3 Enzo Paalman
    4 Ruben Ligthart                                               4 Neal Vos
    5 Jan Vreedeveld                                               5 Job Zeegers
    6 Dylan Meijer                                                   6 Jesper Huiberts
    7 Julien Kranenburg                                           7 Milan Veul
    8 Jamie Bernard                                                8 Mario Oudhuis
    9 Bram van Geer                                               9 Serhii Kushpinsky
    10 Tim van Seumeren                                       10 Thomas Bokhorst
    11 Joeri Dankbaar                                             11 Yerne van Ommen
    12 Stijn Griffiths                                               12 Tycho Wortel
    13 Remi Berendse                                             13 Bas Boekhout
    14 Fabian de Vries                                            14 Donavan Echteld
                                                                           15 Vince Terburg
    Hoofd Trainer: Ron Barteling                           16 Jesse vd Wel
    Assistant Trainer: Paul Griffiths                      17 Steijn vd Lee
    Team Manager: Martin Ligthart
                                                                           Hoofd Trainer: Erwin Been
                                                                           Assistant Trainer: Vacature
                                                                           Team Manager: Vacature



    JO13-1 (11x11)
    4de Klasse
    1 Xenna Langeberg
    2 Lukas de Boer
    3 Rory Vet
    4 Joep Meierdrees
    5 Menua Sulakhyan
    6 Timo Walgreen
    7 Frederike Bokhorst
    8 Morrison Kok
    9 Dex ten Brink
    10 Joris Ligthart
    11 Melle Smits
    12 Henk van Vuure
    13 Bas Jong
    14 Tom Tuithof
    15 Robin Klok
    16 Ahmad Hakim
    17 Lorenzo Echteld
    18 Gijs Wals

    Hoofd Trainer: Edwin Peereboom

    Assistant Trainer: Marnix Bokhorst
    Team Manager: John Ten Brink

    MO12-1 (8x8)                                                       MO12-2 (8x8)
    2de Klasse                                                              2de Klasse
    1 Fleur Kramer                                                        1 Phileine van Maris
    2 Sam de Vries                                                        2 Pegah Edixhoven
    3 Lynn Heijtlager                                                     3 Simone Jesterhoudt
    4 Nikki Heijtlager                                                     4 Lily Meierdrees
    5 Evie Laurent                                                         5 Joney Regterink
    6 Melody Varga                                                        6 Nina van Vliet
    7 Sarah Klaver                                                         7 Gigi Abels
    8 Chanel Meijer                                                        8 Esmeralda Lodewijk
    9 Jaydey Halenbeek                                                  9 Yara Touchane
    10 Emily Rugenbrink                                                10

    Indelen is mensenwerk en met veel zorg gedaan. Mocht u toch vragen en/of opmerkingen hebben over de indeling, dan kan u deze uitsluitend per email aan ons richten. Wij zullen al u vragen en/ of opmerkingen beantwoorden.

    Reacties kunnen gestuurd worden naar: jeugdzaken@sv-ilpendam.nl


    Technische Jeugd Commissie SV Ilpendam