• Trainingskamp selectie Ilpendam

    22 dec 2019
  • Trainingskamp selectie Ilpendam

    Voor zowel Ilpendam (zon)1 als Ilpendam (zon)2 is de winterstop aangebroken. Zoals ieder jaar zal er als voorbereiding op de 2e seizoenshelft een trainingskamp op het programma staan. Van 10 januari t/m 12 januari zal de selectie afreizen naar het hoge noorden en neerstrijken in Groningen. Inmiddels is er achter de schermen druk gewerkt aan het programma. Het beloofd weer een leuke 3-daagse trip te worden. Uiteraard zal er ook gevoetbald gaan worden. vv. Omlandia uit Ter Boer zal optreden als gastheer van Ilpendam. Op zaterdag 11 januari zullen zowel Ilpendam 1 als 2 gaan voetballen tegen vv. Omlandia. De selectie zal vrijdag 10 januari om 13:45 uur vetrekken vanuit Ilpendam en zondag 12 januari in de middag weer arriveren in Ilpendam. Als laatste willen wij iedereen hele fijne feestdagen en een sportief maar vooral gezond 2020 toewensen. Tot in 2020!!!!!