• Training Woensdag 26 juni

  20 jun 2019
 • Training Woensdag 26 juni

  As woensdag 26 juni is de laatste training van het seizoen. Daarna gooien we het terrein op slot en gaan we pas weer half augustus open. 

  Deze laatste training willen we de onderbouw (huidige JO8 tm JO11) nog 1 keer met het oude elftal laten trainen en wel dmv een gezellig samen zijn waarin we partijen gaan spelen en het belangrijkste we de Penaltybokaal weer gaan uitreiken. Elk jaar neemt het aantal raak geschoten penalties toe. We zien gewoon dat de jeugd er beter in wordt. 

  Deze laatste training zal plaatsvinden van 16.30 uur tot 18.00 uur. Graag alleen 15 minuten van te voren aanwezig.

  De uitreiking van de penalty bokaal zal plaats vinden rond 17.30 uur.

   

  Met sportieve groet,

  De Penalty Bokaal Commissie en de Technische Jeugd Commissie.