• DE WASLIJN VAN VOETBALLEND NEDERLAND

  23 jan 2020
 • 130 jaar KNVB / SV-Ilpendam in beeld

  Daar hangt ie. Vers en fris gewassen. Jouw shirt, jullie kleuren. Samen op weg naar het mooiste moment van de week. KNVB film met SV Ilpendam en de omgeving als decor. Diverse leden komen voorbij in deze leuke promo. Herken jij ze allemaal? 

  --------------

  Na een welverdiende winterstop is het weer tijd om van start te gaan met de tweede seizoenshelft. Duizenden voetballers en duizenden vrijwilligers. Samen op weg naar het mooiste moment van de week. 

  Ter gelegenheid van het 130-jarig jubileum van de KNVB hebben alle medewerkers van de KNVB in de eerste maanden van dit seizoen een uniek jubileumshirt geruild met bijna alle verenigingen van Nederland. Deze shirts krijgen straks een plek op de KNVB Campus. Maar eerst spelen ze een hoofdrol in deze film, waarin we een ode brengen aan het icoon van iedere club; het voetbalshirt.