• Pupil vd Week: Esmeralda Lodewijk

  30 okt 2019
 • Pupil vd Week: Esmeralda Lodewijk

  De Pupil van deze week bij de wedstrijd tussen Ilpendam en Beemster 1 op zondag 10 november is: Esmeralda Lodewijk

  Esmeralda is dit jaar begonnen met voetballen in onze MO11-1. Zij is een heerlijke voetbalster, lekker fanatiek, gedreven en daarnaast ook social. Ze speelt veel in de spits maar kan overal wel spelen. Ze scoort makkelijk, ze is snel, met en zonder bal, en ze heeft een geweldig schot. Alle toeschouwers naast het veld genieten dan ook als ze op zaterdag over het veld rent. Esmeralda blijf alsjeblieft zo fanatiek en gedreven dan is het elke week genieten met je.
   

  Esmeralda wij wensen je een leuke en leerzame dag bij de spelers van het eerste. 

   

  Programma:
  Gaarne melden in de bestuurskamer om 12.30 uur en vragen naar Ron de Rijk. Breng wel je voetbalschoenen en scheenberschermers mee.

  Pupil van de week is mede mogelijk gemaakt door sponsor:
  Abma Schreurs Advocaten Notarissen