• Pupil vd Week: Robin Klok

  23 jan 2020
 • Pupil vd Week: Robin Klok

  De Pupil van deze week bij de wedstrijd tussen Ilpendam en Saenden 1 op zondag 26 januari is: Robin Klok

  Robin is nu al een paar jaar bij SV Ilpendam aan het voetballen. Robin vindt voetbal helemaal te gek want hij speelt gezellig samen met zijn vrienden.  OP dit moment speelt hij in de JO11-1. Robin is een harde werker in het veld en het maakt hem niet uit of hij verdediger of aanvaller is. Dit seizoen heeft Robin het scoren ontdekt en heeft hij al meerdere goals gemaakt. Ook geeft hij veel voorzetten aan zijn medespeler want Robin is een heel sociaal jongetje. Robin ga lekker zo door en geniet van het voetbal zo als je dat elke week weer doet.

  Robin wij wensen je een leuke en leerzame dag bij de spelers van het eerste. 

   

  Programma:
  Gaarne melden in de bestuurskamer om 12.30 uur en vragen naar Marco Dekker. Breng wel je voetbalschoenen en scheenberschermers mee.

  Pupil van de week is mede mogelijk gemaakt door sponsor:
  Abma Schreurs Advocaten Notarissen