• Pupil vd Week: Phileine van Maris

  6 feb 2020
 • De Pupil van deze Week bij de wedstrijd tussen Ilpendam en Limmen 1 op zondag 1 maart is: Phileine van Maris

  Phileine is met vele van haar team genoten dit jaar gestart met voetballen en het plezier straalt er van af bij de meiden. Na de winterstop is ze met 8 voetbalvriendinnen begonnnen in de MO11-2. Haar vader Stephan is daar de leider, hoe leuk is dat dan wel niet. Dit seizoen zal voor de meiden vooral een seizoen van heel veel leren worden maar het begin is goed. 3 keer gespeeld en 3 keer gewonnen. Ik adviseer iedereen die dit leest om eens te gaan kijken bij de meiden, gegarandeerd plezier.

  Phileine wij wensen je een leuke en leerzame dag bij de spelers van het eerste. 

   

  Programma:
  Gaarne melden in de bestuurskamer om 12.30 uur en vragen naar Ron de Rijk. Breng wel je voetbalschoenen en scheenberschermers mee.

  Pupil van de week is mede mogelijk gemaakt door sponsor:
  Abma Schreurs Advocaten Notarissen