• Pupil vd Week: Henk van Vuure

  4 mrt 2020
 • De Abma Advocaten Pupil van deze week bij de wedstrijd tussen SV Ilpendam 1 en Hercules Zaandam 1 op zondag 8 maart is: Henk van Vuure

  Henk is bezig aan zijn 3de seizoen bij SV Ilpendam. Henk is een geweldige team speler, want hij is gezellige en sociaal maar gelukkig ook gezond fanatiek. Op dit moment speelt hij in onze JO11-1. De jongens zijn bezig aan een wisselend seizoen waar de ene week gewonnen wordt met goed voetbal en de andere week verloren wordt. Henk staat vaak op doel dat vindt hij toch wel de leukste positie maar af en toe doet hij ook graag mee in het veld. Positie maakt niet uit, Henk werkt altijd hard en geniet van het spel.

  Henk wij wensen je een leuke en leerzame dag bij de spelers van het eerste. 


  Programma:
  Gaarne melden in de bestuurskamer om 12.30 uur en vragen naar Ron de Rijk. Breng wel je voetbalschoenen en scheenberschermers mee.

  Pupil van de week is mede mogelijk gemaakt door sponsor: Abma Advocaten