• Pupil vd Week: Frederike Bokhorst

  3 dec 2019
 • Pupil vd Week: Frederike Bokhorst

  De Pupil van deze week bij de wedstrijd tussen Ilpendam en Sporting Krommenie 1 op zondag 8 december is: Frederike Bokhorst

  Frederike speelt al van jongs af aan bij SV Ilpendam, op dit moment speelt ze in de JO11-1.  Zij is een heerlijke voetbalster, lekker fanatiek, gedreven en daarnaast ook sociaal. Frederike is niet bang om een duel aan te gaan en dat doet ze dan ook lekker. Zowel in de verdediging als in de aanval. Frederike is overal op het veld inzetbaar (ja ook op doel). Ook heeft Frederike een goed schot waar ze lekker de bal mee naar voren schiet of gewoon eens lekker op doel knalt. Frederike blijf alsjeblieft zo goed bezig dan wordt je elke week weer beter.
   

  Frederike wij wensen je een leuke en leerzame dag bij de spelers van het eerste. 

   

  Programma:
  Gaarne melden in de bestuurskamer om 12.30 uur en vragen naar Ron de Rijk. Breng wel je voetbalschoenen en scheenberschermers mee.

  Pupil van de week is mede mogelijk gemaakt door sponsor:
  Abma Schreurs Advocaten Notarissen