• Pupil vd Week: Bas Jong

  22 okt 2019
 • Pupil vd Week: Bas Jong

  De Pupil van deze week bij de wedstrijd tussen Ilpendam en Meervogels 31 1 op zondag 27 oktober is: Bas Jong

  Bas is al van jongs af aan lid van SV Ilpendam en speelt op dit moment in de JO11-1. Bas is een sterke jongen en wordt dan ook vaak in de verdediging gezet maar Bas kan ook prima in de aanval uit de voeten. Bas maakt graag rushes van achter naar voren en schiet dan lekker hard op doel. Bas is rechtsbening en heeft naast dat harde schot ook heel veel goede schijnbewegingen. Zijn tegenstander wordt dan ook helemaal gek van hem als hij in de aanval gaat. 

  Bas wij wensen je een leuke en leerzame dag bij de spelers van het eerste. 

   

  Programma:
  Gaarne melden in de bestuurskamer om 12.30 uur en vragen naar Marco Dekker. Breng wel je voetbalschoenen en scheenberschermers mee.

  Pupil van de week is mede mogelijk gemaakt door sponsor:
  Abma Schreurs Advocaten Notarissen