• Ilpendam 35+1 zondag speeldag unknown

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Beuving, PeterTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Graaf, Patrick deOverige stafTeammanager
    Kramer, FabianOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Woensdag 20:45- 21:45 Veld: B & C 8
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    12 jun.Ilpendam MO12-1 - ZOB MO11-18 - 0
  • Poulestanden Ilpendam 35+1 (0592 Mannen 35+ Zondag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1NVC 35+13210162147
    2Sloterdijk avv. 35+1220011746
    3SV Rood-Wit Zaanstad 35+1320115696
    4TOG 35+14202141316
    5Almere FC 35+1211011474
    6ASC De Volewijckers 35+121108714
    7Almere FC 35+211008083
    8Kwadijk 35+130121015-51
    9Ilpendam 35+13003317-140
    10VVU Ardahanspor 35+13003631-250

    Poulestanden Ilpendam 35+1 (B2200 Veteranen beker zondag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Ilpendam 35+121105144
    2Zwaagdijk RKVV 45+120202202
    3MOC 35+1201115-41
  • Team indeling

    Geen informatie

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd