• Ilpendam 35+1 zondag speeldag unknown

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Beuving, PeterTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Graaf, Patrick deOverige stafTeammanager
    Kramer, FabianOverige stafTeammanager

    Er zijn 0 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Woensdag 20:45- 21:45 Veld: B & C 8
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    11 okt.Ilpendam 35+1 - Almere FC 35+1
  • Poulestanden Ilpendam 35+1 (B2200 Veteranen beker zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Ilpendam 35+121105144
    2Zwaagdijk RKVV 45+120202202
    3MOC 35+1201115-41

    Poulestanden Ilpendam 35+1 (0592 Mannen 35+ Zondag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1NVC 35+13210162147
    2Sloterdijk avv. 35+1220011746
    3SV Rood-Wit Zaanstad 35+1320115696
    4TOG 35+14202141316
    5Almere FC 35+1211011474
    6ASC De Volewijckers 35+121108714
    7Almere FC 35+211008083
    8Kwadijk 35+130121015-51
    9Ilpendam 35+13003317-140
    10VVU Ardahanspor 35+13003631-250
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Beuving, PeterTeamspeler
    Bédorf, J.J.Teamspeler
    Gimpel, ArnoTeamspeler
    Graaf, Patrick deTeamspeler
    Groot, RalphTeamspeler
    Jong, Jan Hendrik deTeamspelerAanvaller
    Kramer, FabianTeamspeler
    Kramer, JordyTeamspeler
    Oostveen, Jacco vanTeamspeler
    Schults, NikkiTeamspelerAanvaller
    Vliet, Gerlof vdTeamspeler

    Er zijn 12 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Ilpendam 35+1

    0592 Mannen 35+ Zondag

    1,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    5,67

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd