• Ilpendam 35+1

  • Ilpendam 35+1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Beuving, PeterTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Graaf, Patrick deOverige stafTeammanager
    Kramer, FabianOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    4 dec. 12:30Parkstad SV 35+1 - Ilpendam 35+1Sportpark De Eendracht
    11 dec. 09:30Ilpendam 35+1 - WV-HEDW 35+1Sportpark Ilpendam
    18 dec. 10:00Ilpendam 35+1 - Ilpendam 35+2Sportpark Ilpendam
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    27 nov.Ilpendam 35+1 - RCZ 35+12 - 4
  • Poulestanden Ilpendam 35+1 ( 1e klasse 2 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Parkstad SV 35+187013773021
    2RCZ 35+1852129151417
    3SV Rood-Wit Zaanstad 35+1751128101816
    4Ilpendam 35+175022114715
    5Purmersteijn 35+185032925415
    6Ilpendam 35+2741234151913
    7WV-HEDW 35+183231416-211
    8ASC De Volewijckers 35+183232732-511
    9De Wherevogels 35+183142628-210
    10Almere FC 35+171151425-114
    11GSV 35+280081749-320
    12GSV 35+18008848-400

    Poulestanden Ilpendam 35+1 ( Veteranen beker zondag poulefase Groep 1 10 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1De Wherevogels 35+122006336
    2Purmersteijn 35+121018533
    3Ilpendam 35+1200239-60
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Beuving, PeterTeamspeler
    Burgers, SebastianTeamspeler
    Bédorf, JoopTeamspeler
    Faydherbe, RaymondTeamspeler
    Graaf, Patrick deTeamspeler
    Groot, RalphTeamspeler
    Jong, Jan Hendrik deTeamspelerAanvaller
    Jongh, Imre deTeamspeler
    Klaver, AlexTeamspeler
    Klaver, PaulTeamspeler
    Kramer, FabianTeamspeler
    Kramer, JordyTeamspeler
    Nieuwenkamp, ErwinTeamspeler
    Oostveen, Jacco vanTeamspeler
    Oudhuis, ChrisTeamspelerMiddenvelder
    Schouten, JohnTeamspeler
    Schults, NikkiTeamspelerAanvaller
    Visser, NicoTeamspeler
    Vliet, Gerlof vdTeamspeler

    Er zijn 8 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Parkstad SV 35+1

    VS

    Ilpendam 35+1

    04 december 202212:30 uur
    Sportpark De Eendracht 16-veld 3 Eendracht/AC Adam/Parkstad/Germaan/Nw West

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Ilpendam 35+1

    0602 Mannen 35+ Zondag (najaar)

    3,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    2,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    2,14

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd